• Guoyu Plastic Products Shishe detergjenti për larjen e rrobave

Kthejeni kapakun e sipërm

Kthejeni kapakun e sipërm

 • Kapak rrokullisje plastike 20/24/410

  Kapak rrokullisje plastike 20/24/410

  Emri i produkteve 20/24/410 kapak plastik me rrokullisje Materiali PP Mbarimi i qafës 20/24/410 Pesha 3,2 g Dimensioni 20,20 mm*22,53 mm Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Vidë mbyllëse Shërbimi OEM dhe Testimi ODM Testimi ISO9001 Printimi i stampimit/sistemimi ISO1401 labeling Për çfarë përshtaten kapakët e sipërme?Ky kapak i sipërm përdoret për të kontrolluar shpërndarjen e produkteve të lëngshme.Vrima në mbulesë është e përshtatshme për shpërndarje, dhe mbulesa hapet për shpërndarje ose ...
 • 18/410,20/410,24/410,28/410,18/415,20/415,24/415,28/415 kapak plastik

  18/410,20/410,24/410,28/410,18/415,20/415,24/415,28/415 kapak plastik

  Emri i produkteve 18/410,20/410,24/410,28/410,18/415,20/415,24/415,28/415 mbulesë plastike me kapak Materiali PP Përfundimi i qafës 18/410,20/410,24 /410,28/410,18/415,20/415,24/415,28/415 Pesha 2g Dimensioni 22*24mm Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Shërbimi i vidhos mbyllëse OEM dhe Testimi ODM ISO9001 ISO14001 stampim ekrani Dekorimi/H Kapaku i sipërm ishte bërë nga polipropileni.Ai përfshin dy pjesë të trupit dhe kapakut të lidhur me një menteshë.Kapaku ka dy uj...
 • Kapak rrokullisje plastike 18mm/20mm/24mm/28mm

  Kapak rrokullisje plastike 18mm/20mm/24mm/28mm

  Emri i produkteve 18mm/20mm/24mm/28mm kapak plastik rrokullisjeje Materiali PP Finimi i qafës 18mm/20mm/24mm/28mm Pesha 2g Dimensioni 16,48*19,72mm Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Shërbimi i vidave mbyllëse Shërbimi ISO9H dhe printimi ISO9411 vulosje/etiketim Çfarë është kapaku i rrokullisjes?Kapakët Flip Top janë një lloj kapaku shpërndarës që i lejojnë përdoruesit të shpërndajë produktin duke shtrydhur enën pa e hequr kapakun.Flip Top dhe Snap Top clo...
 • Kapak i bardhë për shampo me kapak plastik me kapak të sipërm për shishe për shishe kozmetike

  Kapak i bardhë për shampo me kapak plastik me kapak të sipërm për shishe për shishe kozmetike

  Emri i produktit Kapaku i sipërm i shisheve Plastic Flip Kapak i bardhë i shamponit Mbulim i zakonshëm për shishe kozmetike Kina Furnizuesi Materiali PP Finimi i qafës 18/410 Pesha 4G Dimensioni W:18mm H:22.8mm Ngjyra e personalizuar MOQ 10,000 copë Shërbimi i vidave mbyllëse OEM dhe ODM1 Autorizimi ISO49 printim/Printim me ekran të mëndafshtë Funksioni Mbyllja e përsosur e kapakut me një stil të qetë.Gamë e gjerë ngjyrash të përshtatshme për detergjentin për pastrimin e shtëpisë dhe shishet plastike të lëngshme.Ne do të për...
 • Kapak kozmetik për shishe me kapak kërpudhash 24 mm, Furnizues

  Kapak kozmetik për shishe me kapak kërpudhash 24 mm, Furnizues

  Emri i produktit 24 mm Kapaku i sipërm i mbështjellës plastike 24 mm Mbulesa shishe në formë kërpudhash Kapak kozmetik Kina Furnizuesi Materiali PP Përfundimi i qafës 24/415 Pesha 5G Dimensioni W: 24 mm H: 31.5 mm Ngjyra e personalizuar MOQ 10,000 copë Shërbimi i vidave mbyllëse Shërbimi OEM dhe ODM1 Autorizimi ISO001 Detyrim ISO149 Printim me ekran mëndafshi Forma unike e kërpudhave Forma unike e mbulesës, e formësuar si kërpudha, shton bukurinë dhe argëtimin e tapave të shisheve.Për shkak se kapaku i shishes është më i gjerë në ...
 • Kapak rrokullisje plastike 24mm28mm

  Kapak rrokullisje plastike 24mm28mm

  Emri i produktit 24mm/28mm kapak rrokullisjeje plastike Materiali PP Finitura e qafës 24mm/28mm Pesha 2g Dimensioni 16,48*19,72mm Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Shërbimi i vidave mbyllëse OEM dhe Autorizimi ODM ISO9001 ISO14001 Dekorimi kapak me stampim/Hallabot shumë dizajne në modë për produktet e paketimit të shisheve.Ne duam ta bëjmë më të lehtë për ju që të ndërtoni një produkt siç e keni imagjinuar.Mund t'i përzieni dhe t'i përzieni kapakët e sipërme për t'iu përshtatur llojeve të ndryshme...