• Guoyu Plastic Products Shishe detergjenti për larjen e rrobave

Shishe HDPE

Shishe HDPE

 • Shishe kafeje bosh 1000ml HDPE me prekje të butë me shumicë

  Shishe kafeje bosh 1000ml HDPE me prekje të butë me shumicë

  Emri i produkteve 1000ml bosh shishe kafeje HDPE me prekje të butë me shumicë Materiali HDPE Përfundimi i qafës 28mm Pesha 70g Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Vidë mbyllëse Shërbimi OEM dhe ODM Autorizimi ISO9001 2015 ISO14001 Dekorim printim me ekran mëndafshi / Printim i nxehtë në ekran Huhanup ofrojnë shpërndarje të shpejtë, me det ose me ajër.Gjithashtu ne pranojmë blerje të sigurta në internet dhe porosi minimale të ulëta.Furnizojmë shishe plastike,...
 • Shishe plastike me lëng larëse enësh 1500 ml

  Shishe plastike me lëng larëse enësh 1500 ml

  Emri i produkteve 1500ml Plastik për larjen e enëve plastike Materiali i lëngshëm i shisheve PE Qafa PE përfundoni 30 mm Pesha 6g Dimensioni 153.8 mm Ngjyra e lartësisë MOQ 10000PCS SHUM SHKURTRIMIN E VIRAVE OEM DHE AUTORIZIMI ODM ISO9001 2015 Dekorimi i Silk -it Printime/Stampimi i nxehtë/Labling Zhongshan Huangpu Guoyu Guoyu Produkte Plastike Fabrika Ofrat e Fabrikës së Fabrikës Plastike të Fabrikës së Fabrikës Plastike për produkte në kozmetikë dhe kështu me radhë.Ne prodhojmë shishe plastike, tuba plastikë, rezervuarë plastikë, pompë plastike ai...
 • Enë e vogël për paketim shampo shishe plastike të mostrës së kozmetikës 30 ml të zbrazët

  Enë e vogël për paketim shampo shishe plastike të mostrës së kozmetikës 30 ml të zbrazët

  Prezantojmë shishen tonë plastike me cilësi të lartë 30 ml HDPE (Polietileni me densitet të lartë), zgjidhja perfekte për ruajtjen dhe shpërndarjen e lëngjeve.Është zgjedhja ideale për një gamë të gjerë aplikimesh në industri të ndryshme.

 • Shishe plastike bosh 100 ml HDPE Shishe kozmetike enë me madhësi të vogël

  Shishe plastike bosh 100 ml HDPE Shishe kozmetike enë me madhësi të vogël

  Ju prezantojmë shishen tonë plastike me cilësi të lartë 100 ml HDPE, zgjidhja perfekte për të gjitha nevojat tuaja të paketimit.Pavarësisht nëse po kërkoni të ruani lëngje, pluhura ose produkte të tjera, kjo shishe është mjaft e gjithanshme për t'i trajtuar të gjitha. Shishja jonë HDPE prej 100 ml është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE), një plastikë e qëndrueshme dhe e lehtë që është rezistente ndaj goditjes , kimikate dhe lagështi.Kjo do të thotë që ju mund ta përdorni atë për të ruajtur një gamë të gjerë produktesh pa u shqetësuar për rrjedhjet, derdhjet ose kontaminimin.

   

 • Furnizuesi i kontejnerëve për larjen e trupit 800 ml shishe plastike të zbrazët HDPE me shampo me dorezë

  Furnizuesi i kontejnerëve për larjen e trupit 800 ml shishe plastike të zbrazët HDPE me shampo me dorezë

  Ju prezantojmë shishen tonë plastike të shampos HDPE me cilësi të lartë 800 ml me dorezë, zgjidhja perfekte për të gjitha nevojat tuaja të paketimit të shampos.Kjo shishe është projektuar për të përmbushur standardet më të larta të cilësisë dhe funksionalitetit dhe është bërë nga plastika HDPE me cilësi të lartë që është e fortë, e qëndrueshme dhe me peshë të lehtë.

 • Shishe detergjenti plastik 4 litra me vëllim të madh me dorezë enë pastruese pëlhure

  Shishe detergjenti plastik 4 litra me vëllim të madh me dorezë enë pastruese pëlhure

  Shishja plastike e detergjentit HDPE 4L me dorezë është zgjidhja perfekte për ruajtjen dhe transportimin e produkteve tuaja të detergjentit të lëngshëm.Të bëra nga polietileni me densitet të lartë (HDPE), këto shishe janë krijuar për të siguruar një enë të fortë dhe të qëndrueshme që mund t'i rezistojë lehtësisht ashpërsisë së përdorimit komercial dhe shtëpiak.

 • 250 ml Boston enë boshe për shishe plastike HDPE për shampo

  250 ml Boston enë boshe për shishe plastike HDPE për shampo

  Shishja e rrumbullakët HDPE 250 ml është zgjedhja perfekte e paketimit për produkte të ndryshme si kremra, shampo, kondicioner dhe sende të tjera të kujdesit personal.E bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE), kjo shishe ofron qëndrueshmëri dhe rezistencë të madhe ndaj goditjes, duke e bërë atë ideale për ruajtjen dhe transportimin e lëngjeve.

 • Shishe e lëngshme me ngjyrë të bardhë 1000 ml HDPE prodhim

  Shishe e lëngshme me ngjyrë të bardhë 1000 ml HDPE prodhim

  Emri i produkteve 1000 ml HDPE prodhim shishe lëngu me ngjyrë të bardhë Materiali HDPE Përfundimi i qafës 32 mm Pesha 63,2 g Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Vidë mbyllëse Shërbimi OEM dhe Autorizimi ODM ISO9001 2015 ISO14001 Dekorimi me ekran mëndafshi printimi/Plastiku i nxehtë vulosje s furnizimi me shishe plastike dhe kavanoza plastike të cilësisë së lartë të bëra nga PET, HDPE, PP për një shumëllojshmëri mënyrash, formash dhe ngjyrash...
 • Shishe plastike 1 gallon me dorezë për paketim të lëngshëm

  Shishe plastike 1 gallon me dorezë për paketim të lëngshëm

  Emri i produkteve 1 gallon shishe plastike me dorezë për paketim Materiali i lëngshëm HDPE Përfundimi i qafës 38/400 Pesha 150g Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Vidë mbyllëse Shërbimi OEM dhe ODM Autorizimi ISO9001 2015 Dekorim me ekran mëndafshi Printim/Pushtim të nxehtë për printim me vulë të nxehtë/ solucione pastrimi, produkte të lëngshme automobilistike, detergjentë dhe sapunë koncentrat, dhe pastrues të tjerë të klasës së banimit ose industrial, këto kana të mëdha plastike...
 • Shishe 2L 3L Shishe Plastike me detergjent Lavanderie Shishe më të buta

  Shishe 2L 3L Shishe Plastike me detergjent Lavanderie Shishe më të buta

  Emri i produkteve 2L 3L Veshje plastike Shishe më të buta Shishe detergjenti për lavanderi Materiali me shumicë HDPE Përfundimi i qafës 58/410 Pesha 120g 160g Ngjyra e personalizuar MOQ 10000pcs Vidë mbyllëse Shërbimi OEM dhe ODM Autorizim ISO9001 2015 printim i stampuar/shqip. shishet shishe me kapak ose filxhan matës , shishe zbutës rrobash me kapak.Ka disa veçori të paketimit të shisheve të detergjentit të rrobave në...
 • Shishe me pompë të lëngshme xhel dushi 350ml 1000ml 2000ml

  Shishe me pompë të lëngshme xhel dushi 350ml 1000ml 2000ml

  Emri i produktit 350ml 1000ml 2000ml shishe me pompë të lëngshme xhel dushi plastik Materiali PE Finiturimi i qafës 32mm Pesha 50g Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Vidë mbyllëse Shërbimi OEM dhe ODM Autorizimi ISO9001 2015 Dekorim me ekran mëndafshi printim/pako vulë të nxehta plastike prodhimin përvojat , Ndryshon mënyrat dhe madhësitë e ndryshme duke tërhequr shumë klientë. Ne gjithashtu pranojmë me porosi shishen, kapakun dhe pompën. M e ulët...
 • Enë plastike kozmetike 300 ml për shampo

  Enë plastike kozmetike 300 ml për shampo

  Emri i produkteve 300ml enë kozmetike plastike për shampo Materiali PE Mbarimi i qafës 24mm Pesha 30g Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Vidë mbyllëse Shërbimi OEM dhe ODM Autorizimi ISO9001 2015 Dekorimi printim me ekran mëndafshi/Vulosje e nxehtë/etiketimi Zhongshanuang printim i nxehtë i produkteve .Madhësi dhe stile të ndryshme që tërheqin klientët tanë .Ne gjithmonë dizajnojmë dhe zhvillojmë kallëp të ri për klientët tanë,Me më shumë se 15...
12Tjetra >>> Faqe 1/2