• Guoyu Plastic Products Shishe detergjenti për larjen e rrobave

Shishe kafeje bosh 1000ml HDPE me prekje të butë me shumicë

Shishe kafeje bosh 1000ml HDPE me prekje të butë me shumicë

Përshkrim i shkurtër:


 • :
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Emri i produkteve Shishe kafeje bosh 1000ml HDPE me prekje të butë me shumicë
  Materiali HDPE
  Mbarimi i qafës 28 mm
  Pesha 70 g
  Ngjyrë të personalizuara
  MOQ 10000 copë
  Mbyllja vidhos
  Shërbimi OEM dhe ODM
  Autorizimi ISO9001 2015 ISO14001
  Dekorimi printim mëndafshi/Vulosje/etiketim i nxehtë

   

  xiangjiao (1)

  Mirë se vini në Fabrikën e Produkteve Plastike Zhongshan Huangpu Guoyu. Ne ofrojmë shpërndarje të shpejtë, nga deti ose nga ajri.Gjithashtu ne pranojmë blerje të sigurta në internet dhe porosi minimale të ulëta.Ne furnizojmë shishe plastike, kavanoza, tapa, shishe plastike të pastra pa BPA me çmime me shumicë.Bleni shishe të qarta.Shishe të pastra në ovale të përkulura, të rrumbullakëta Boston, plumba.
  Nëse jeni duke kërkuar për shishe plastike HDPE, shishe PVC, ose shishe PP, ose paketimet e tjera kanë një shumëllojshmëri të gjerë, Shishe plastike me shumicë në një larmi formash dhe stilesh.E disponueshme në madhësi nga shishe të vogla plastike më pak se 0,5 ons deri në 5L.

  Ne ende mund të prodhojmë pompë locion plastik, kapak plastik dhe spërkatës plastik. Nëse jeni të interesuar për paketën tonë plastike, ju lutemi kontaktoni me ne mos ngurroni.

  Kjo shishe mund të përdoret për enë kafeje, gjëja e këndshme e kësaj shishe është se ka një sipërfaqe të lëmuar dhe ndihet rehat në prekje.Si një shishe kafeje premium, ajo plotëson të gjitha nevojat

  Si një paketë kozmetike, sipërfaqe e butë me prekje, printim mëndafshi dhe stampim i nxehtë. Është si të prekësh lëkurën tënde. Linjat dhe format e thjeshta të çojnë në ndjesi më të avancuara.

  xiangjiao (2)

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni