Eksploroni pllaka të reja në modë

 • Pasqyrë banjoje me drita LED Grim me ndriçim Pasqyrë e kotë Pasqyrë e montuar në mur

  Pasqyrë banjoje me drita LED grim me ndriçim...

  Duke goditur një siluetë drejtkëndore të tepruar, kjo pasqyrë qelqi cilësore premium shfaq një skaj të sheshtë dhe jo të pjerrët për një reflektim të shkëlqyer.Thjesht ndizni ose fikeni me ndihmën e një sensori të prekjes...

 • Dritë LED e pasqyrës së banjës kundër mjegullës Pasqyrë e grimit e montuar në mur vertikale

  Drita LED e pasqyrës së banjës Pasqyrë grimi kundër mjegullës...

  Veçoritë Soft Switch e bën të thjeshtë dhe të lehtë ndezjen/fikjen, rregullimin e ndriçimit dhe ndryshimin e temperaturës së ngjyrës.Kornizat e personalizuara të zeza Mat ose ari jo vetëm që ofrojnë mbrojtje shtesë, por edhe elegante ...

 • Pasqyrë LED kundër mjegullës Pasqyrë muri me ndriçim Pasqyrë banjoje me buton

  Lakuriq i pasqyrës së murit me ndriçim LED kundër mjegullës...

  Një raft ekrani prej xhami mban gjërat thelbësore të përditshme, duke i mbajtur të gjitha nevojat tuaja brenda mundësive.Vendoseni këtë pasqyrë muri të ndezur mbi dhomëzën tuaj të banjës për të rifreskuar rutinën tuaj të mëngjesit, ose qëndroni në...

 • Pasqyrë banjoje drejtkëndëshe me ndriçim LED, pasqyrë moderne në mur e montuar në mur Pasqyrë kote për grim

  Pasqyrë banjoje drejtkëndëshe me ndriçim LED, modaliteti...

  Kjo pasqyrë aplikohet gjerësisht: Përdorimi në shtëpi dhe kuzhina, furnizime hoteli, furnizime për sallonet e flokëve, aksesorë banjoje, etj. Instalimi i lehtë me kabllo ose në prizë.Kundër mjegullimit: Ky është i ndërtuar në anti-mjegull...

 • Pasqyrë LED me ndriçim të banjës Pasqyrë e montuar në mur me butona, kundër mjegullës dhe pasqyrë drejtkëndëshe e papërshkueshme nga uji

  Pasqyrë e banjës me ndriçim LED Pasqyrë e montuar në mur...

  Kufiri i ndriçuar i këtij stili është futur nga buza e xhamit duke lejuar që pjesa më e madhe e dritës të shkëlqejë përmes kufirit të mbuluar me brymë.Me linjat e tij të pastra, skajet e lëmuara dhe pamjet kalimtare...

Shembuj të dizajnit të brendshëm

 • 1618472397 (1)
 • pasqyrat e hotelit
 • pasqyrë drejtkëndëshe e banjës së hotelit me dritë
 • Pasqyrë e bardhë smart LED banjo hoteli

rreth nesh

Zhongshan New Trend Smart Home Co., Ltd është një kompani profesionale e orientuar drejt prodhimit, e cila bazohet në ndershmëri dhe beson me vendosmëri se cilësia është jeta e një sipërmarrjeje.Ne jemi të specializuar në pasqyrën LED, pasqyrën inteligjente të banjës, pasqyrën e make up-it dhe produkte të tjera të lidhura me aksesorët e banjës.

kuptojnë më shumë

Këtu jemi edhe ne