• Guoyu Plastic Products Шишиња со детергент за перење

1000 мл празно шише за кафе со мек допир HDPE на големо

1000 мл празно шише за кафе со мек допир HDPE на големо

Краток опис:


 • :
 • Детали за производот

  Најчесто поставувани прашања

  Име на производи 1000 мл празно шише за кафе со мек допир HDPE на големо
  Материјал HDPE
  Финиш на вратот 28 мм
  Тежина 70гр
  Боја прилагодени
  MOQ 10000 парчиња
  Затворање завртка
  Сервис OEM и ODM
  Овластување ISO9001 2015 ISO14001
  Декорација печатење со свилен екран/Тешко печат/етикетирање

   

  xiangjiao (1)

  Добредојдовте во фабриката за пластични производи Zhongshan Huangpu Guoyu. Обезбедуваме брза испорака, по море или по воздушен пат.Исто така, прифаќаме безбедно онлајн купување и ниска минимална нарачка.Доставуваме пластични шишиња, тегли, капачиња, проѕирни пластични шишиња без БПА по големопродажни цени.Купете проѕирни шишиња.Чисти шишиња во свртени заострени овални, бостонски круг, куршуми.
  Без разлика дали барате пластични шишиња HDPE, ПВЦ шишиња или ПП шишиња, или друго пакување има широк спектар на пластични шишиња на големо во различни форми и стилови.Достапно во големини од мали пластични шишиња помали од 0,5 унци до 5L.

  Сè уште можеме да произведеме пластична пумпа за лосион, пластична капа и пластичен распрскувач за активирање. Доколку сте заинтересирани за нашето пластично пакување, ве молиме контактирајте со нас слободно.

  Ова шише може да се користи за контејнер за кафе, Убавото кај ова шише е што има мазна површина и се чувствува удобно на допир.Како врвно шише кафе, ги задоволува сите потреби

  Како козметичко пакување, мека површина на допир, печатење со свилен екран и врело печат. Тоа е како да ја допирате вашата кожа. Едноставните линии и форми доведуваат до понапредни чувства.

  xiangjiao (2)

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја